Верифицированный профиль
3
Месяца опыта
3
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад

Продажа квартир (12)

  • Sitalo Real Estate IF
    39 300 $
    1 008 $/м²

    Хриплинская ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Майзли
    ЖК SKYGARDEN
    1 комната
    39 / 13 / 13 м²
    этаж 5 из 19
    4 нед. назад
    Продається однокімнатна квартира в сучасному ЖК Sky Garden. Зручний 5 поверх. Сонячна сторона. Центральна частина міста. 39м2. Сирець. Гарне планування. Переуступка
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    64 820 $
    930 $/м²

    Ключний пер., (Будинок 1)

    2 комнаты
    70 / 29 / 23 м²
    этаж 9 из 9
    2026 год постройки
    4 нед. назад
    Двостороння квартира від якісного забудівника. Будинок на завершальному етапі будівництва. Здача 4 квартакл 2026р. Зручне розташування ЖК в близькій доступності ТЦ Арсен, Епіцентр,ТЦ Veles, Macdonald, KFC, кінотеатр, магазини, аптеки. В квартирі встановлені: Якісні двокамерні вікна VIKNAROFF. Газовий лічильник. Котел оплачується окремо забудівнику 800 Є. Квартира сонячна з краєвидом на Вовчанецькі гори
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    62 780 $
    960 $/м²

    Ключний пер., (Будинок 2)

    2 комнаты
    65 / 25 / 19 м²
    этаж 9 из 9
    2026 год постройки
    4 нед. назад
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    94 700 $
    1 444 $/м²

    Химиков ул., 24

    2 комнаты
    66 / 39 / 11 м²
    этаж 6 из 10
    2016 год постройки
    4 нед. назад
    Продається 2 к. квартира 65.6 м2 на 6 поверсі з 10 по вул. Хіміків. В квартирі зроблений гарний, і якісний ремонт. Вся техніка ( Bosh та Siemens ), меблі - залишаються. По всій квартирі розведена тепла підлога є два кондиціонери. Квартира світла, сонячна. До річки 5 хв. Поряд садочок і школа. До центру 5 хв на машині, 30 хв пішки . Є гараж, який можна придбати за 19500 дол. Телефонуйте домовимось на попередній огляд
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    67 200 $
    884 $/м²

    Приозерна ул., 27

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк им. Тараса Шевченка ЖК Millennium
    3 комнаты
    76 / 40 / 10 м²
    этаж 9 из 10
    2022 год постройки
    4 нед. назад
    Продається простора 3 к. квартира в зданому будинку. В сучасному ЖК біля Міського озера. Цегляний будинок Індивідуальне газове опалення. Квартира сонячна, готова до ремонту, дворівнева. Зроблена розводка електорики, Встановлений котел, Є підземний паркінг, Поряд школа, садочок, магазини В пішій доступності озеро і Парк Шевченка код об'єкту 8125
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    71 500 $
    1 554 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 148

    1 комната
    46 / 16 / 22 м²
    этаж 10 из 14
    2019 год постройки
    4 нед. назад
    Шукаєте не просто житло, а простір, що підкреслює ваш статус? Ця однокімнатна квартира в ЖК HidroPark-Deluxe саме для Вас! Це втілення комфортного майбутнього в кращій локації міста. Ранкові пробіжки довкола озера, ранкова кава в затишних кавярнях поряд. Прогулянки Центральним Парком - це все що доповнить ваше життя комфортом і радістю. Квартира готова до ремонту. Будинок монолітний! Утеплений 20 см. пінопластом. Все поряд: до парку Шевченка _ 1 хв. пішки до озера 1 хв, пішки Школа, садочок, аптеки, перукарні, крамниці. ТЦ Липки поруч. Телефонуйте, оглядаємо. Втілюйте свої Мрії
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    77 000 $
    1 222 $/м²

    Бельведерская ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Бельведер
    ЖК А5
    2 комнаты
    63 / 28 / 14 м²
    этаж 8 из 13
    2024 год постройки
    4 нед. назад
    Додаткова інформація Продаж у Топовій - Центральній локації міста. Двостороння двокімнатна квартира загальної площі 63 m2 - Будинок зданий та введений в експлуатацію, - Зручне розташування та розвязка , - Панорамний вигляд на Центр міста -Бастіон, Ратуша ... - Торговий центр та спортзал в будинку, - Порряд магазини, кавярні, перукарні все необхідне для комфортного проживання. - Готова до ремонту. - Працює ліфт. - Підземний паркінг. - Є можливість придбання парко місця. Телефонуйти в зручний час. Домовимося про огляд. К - 8296
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    54 700 $
    924 $/м²

    Черновола ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Опришивцы ЖК Парковий маєток
    2 комнаты
    59 / 35 / 14 м²
    этаж 6 из 10
    2025 год постройки
    4 нед. назад
    Продається 2 км квартира. Сучасний житловий комплекс. В спокійному районі міста по вул Чорновола. Поруч парк, стадіон, школа, садок, магазини. Вікна квартири розташовані на південну сторону квартира світла і тепла
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    87 500 €
    1 389 €/м²

    Хотинская ул., 12

    БЕЗ КОМИССИИ Бельведер
    2 комнаты
    63 / 33 / 18 м²
    этаж 2 из 11
    2015 год постройки
    4 нед. назад
    Простора двостороння, світла і тепла 2х кімнатна квартира в самому центрі міста. Квартира обжита, якісний ремонт. Поряд магазини, аптеки, до Ратуші 7 хв. ходи. У квартирі є все необхідне для життя. Телефонуйте, домовимось про огляд. К- 8346
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    67 000 $
    1 015 $/м²

    Романа Левицкого ул., 4

    2 комнаты
    66 / 35 / 14 м²
    этаж 4 из 12
    2025 год постройки
    4 нед. назад
    Двохкімнатна квартира в ЖК преміального сегменту Manhattan Up Квартира простора, світла, сонячна, вікна виходять на південь. Комфортний 4 поверх. ЖК спроектований як місто в місті зсучасною архітектурою та розвиненою інфраструктурою. ЖК розташований в гарній транспортній розвязці. Дана пропозиція за дуже привабливою ціною. Телефонуйте, домовтмось про огляд. К- 7247
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    39 700 $
    928 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 39)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    43 / 14 / 13 м²
    этаж 5 из 12
    4 нед. назад
    Продається однокімнатна квартира поряд з центром міста площею 43 кв.м. на 5 поверсі. Квартира внутрішня, сонячна сторона. Локація – центр Івано-Франківська – поруч парк, річка, центр міста – магазини, школа, садок, вся інфраструктура Переваги комплексу: • концепція місто у місті • Підземний паркінг • Сучасні під’їзди • Ліфт • Закритий двір • великий сепермаркет Таврія В • Спортзал, поштові відділення, маркети, аптеки Продаж по договору переуступки.
    Риелтор
  • Sitalo Real Estate IF
    60 000 $
    952 $/м²

    Александра Довженко ул., 23

    2 комнаты
    63 / 30 / 16 м²
    этаж 8 из 10
    2015 год постройки
    4 нед. назад
    Продається 2 кімнатна квартира 63 м2 поряд Озеро та Парк. Квартира двостороння, дуже світла та сонячна з просторою кухнею на 8 поверсі з чудовим краєвидом з вікон. Будинок обжитий є внутрішній затишний двір з дитячим майданчиком. В квартирі зроблено частково опалення, розведена тепла підлога, встановлений котел Ariston та всі радіатори. Встановлені якісні шумопоглиначі вікна та якісні вхідні двері. Красивий будинок з якісним фасадом. Поряд магазини, аптеки, відділення почти, зупинки громадського транспорту. В пішій доступності Торгові центри, кавʼярні, піцерії, перукарні, міське озеро та Парк Шевченка. Докумпенти у власності більше 3 років, що заощадить кошти на переоформлення документів....
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.